További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Szín | Piros |
| Memória | 12 GB |
| Processzor magok száma | 10 |
| Kijelző méret | 6.9 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Szín | Piros |
| Memória | 12 GB |
| Processzor magok száma | 10 |
| Kijelző méret | 6.9 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
370 400 Ft – 407 800 Ft
