További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Szín | Sötétszürke |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Szín | Sötétszürke |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
223 800 Ft Original price was: 223 800 Ft.201 400 FtCurrent price is: 201 400 Ft.