További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Processzor magok száma | 8 |
| Háttértár | 1024 GB |
| Memória | 16 GB |
| Kijelző méret | 6.9 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 200 MP |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Processzor magok száma | 8 |
| Háttértár | 1024 GB |
| Memória | 16 GB |
| Kijelző méret | 6.9 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 200 MP |
787 200 Ft Original price was: 787 200 Ft.708 500 FtCurrent price is: 708 500 Ft.
