További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Szín | Világosszürke |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Szín | Világosszürke |
152 500 Ft Original price was: 152 500 Ft.137 300 FtCurrent price is: 137 300 Ft.