További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Kék |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 6.3 inch |
| Memória | 12 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Kék |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 6.3 inch |
| Memória | 12 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
485 000 Ft Original price was: 485 000 Ft.436 500 FtCurrent price is: 436 500 Ft.