További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 128 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 6 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 128 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 6 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
130 600 Ft – 163 100 Ft