További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 6 |
| Kijelző méret | 6.1 inch |
| Szín | Fehér |
| Hátlapi kamera felbontás | 48 MP |
| Memória | 8 GB |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 6 |
| Kijelző méret | 6.1 inch |
| Szín | Fehér |
| Hátlapi kamera felbontás | 48 MP |
| Memória | 8 GB |
283 200 Ft Original price was: 283 200 Ft.254 900 FtCurrent price is: 254 900 Ft.