További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 12 MP |
| Processzor magok száma | 6 |
| Kijelző méret | 6.1 inch |
| Memória | 6 GB |
| Szín | Csillagfény |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 12 MP |
| Processzor magok száma | 6 |
| Kijelző méret | 6.1 inch |
| Memória | 6 GB |
| Szín | Csillagfény |
262 600 Ft Original price was: 262 600 Ft.236 300 FtCurrent price is: 236 300 Ft.
