További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Ezüst |
| Hátlapi kamera felbontás | 8 MP |
| Háttértár | 64 GB |
| Memória | 4 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 8.7 inch |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Ezüst |
| Hátlapi kamera felbontás | 8 MP |
| Háttértár | 64 GB |
| Memória | 4 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 8.7 inch |
88 800 Ft Original price was: 88 800 Ft.79 900 FtCurrent price is: 79 900 Ft.