További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Szín | Piros |
| Hátlapi kamera felbontás | 12 MP |
| Processzor magok száma | 6 |
| Kijelző méret | 6.1 inch |
| Memória | 6 GB |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Szín | Piros |
| Hátlapi kamera felbontás | 12 MP |
| Processzor magok száma | 6 |
| Kijelző méret | 6.1 inch |
| Memória | 6 GB |
248 700 Ft Original price was: 248 700 Ft.223 800 FtCurrent price is: 223 800 Ft.
