További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 11.2 inch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 11.2 inch |
124 200 Ft – 134 200 Ft
