További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 11.2 inch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 11.2 inch |
177 000 Ft – 191 400 Ft
