További információk
| Magyar nyelv | Igen |
|---|---|
| Háttértár | 128 GB |
| Szín | Ezüst |
| Hátlapi kamera felbontás | 8 MP |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 6 GB |
| Kártyafüggetlen | Nem |
| Kijelző méret | 10.9 inch |

| Magyar nyelv | Igen |
|---|---|
| Háttértár | 128 GB |
| Szín | Ezüst |
| Hátlapi kamera felbontás | 8 MP |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 6 GB |
| Kártyafüggetlen | Nem |
| Kijelző méret | 10.9 inch |
169 900 Ft Original price was: 169 900 Ft.152 900 FtCurrent price is: 152 900 Ft.