További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 6 GB |
| Kijelző méret | 10.1 inch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 6 GB |
| Kijelző méret | 10.1 inch |
321 100 Ft Original price was: 321 100 Ft.289 000 FtCurrent price is: 289 000 Ft.
