További információk
| Memória | 2 GB |
|---|---|
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 32 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| SIM kártya típusa | ESIM |
| Kijelző méret | 1.5 inch |
| Memória | 2 GB |
|---|---|
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 32 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| SIM kártya típusa | ESIM |
| Kijelző méret | 1.5 inch |
163 700 Ft – 166 200 Ft
