További információk
| Memória | 2 GB |
|---|---|
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 64 GB |
| Szín | Fehér |
| Processzor magok száma | 8 |
| SIM kártya típusa | ESIM |
| Kijelző méret | 1.5 inch |

| Memória | 2 GB |
|---|---|
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 64 GB |
| Szín | Fehér |
| Processzor magok száma | 8 |
| SIM kártya típusa | ESIM |
| Kijelző méret | 1.5 inch |
216 400 Ft Original price was: 216 400 Ft.194 800 FtCurrent price is: 194 800 Ft.