További információk
| Memória | 2 GB |
|---|---|
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 64 GB |
| SIM kártya típusa | ESIM |
| Processzor magok száma | 5 |
| Kijelző méret | 1.34 inch |

| Memória | 2 GB |
|---|---|
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 64 GB |
| SIM kártya típusa | ESIM |
| Processzor magok száma | 5 |
| Kijelző méret | 1.34 inch |
178 400 Ft Original price was: 178 400 Ft.160 600 FtCurrent price is: 160 600 Ft.