További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Ezüst |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 200 MP |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Ezüst |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 200 MP |
451 300 Ft Original price was: 451 300 Ft.406 200 FtCurrent price is: 406 200 Ft.