További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Szín | Kék |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 8 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 200 MP |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Szín | Kék |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 8 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 200 MP |
569 900 Ft – 574 800 Ft
