További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Kék |
| Háttértár | 512 GB |
| Memória | 12 GB |
| Processzor magok száma | 10 |
| Kijelző méret | 6.9 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Kék |
| Háttértár | 512 GB |
| Memória | 12 GB |
| Processzor magok száma | 10 |
| Kijelző méret | 6.9 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
495 000 Ft Original price was: 495 000 Ft.445 500 FtCurrent price is: 445 500 Ft.