További információk
| Szín | Arany |
|---|---|
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Kijelző méret | 6.8 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 200 MP |
| Szín | Arany |
|---|---|
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Kijelző méret | 6.8 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 200 MP |
160 600 Ft – 161 500 Ft
