További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 12 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Kijelző méret | 6.71 inch |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 12 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Kijelző méret | 6.71 inch |
517 100 Ft Original price was: 517 100 Ft.465 400 FtCurrent price is: 465 400 Ft.