További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 108 MP |
| Kijelző méret | 6.79 inch |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 108 MP |
| Kijelző méret | 6.79 inch |
159 800 Ft Original price was: 159 800 Ft.143 800 FtCurrent price is: 143 800 Ft.