További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Fehér |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 16 GB |
| Kijelző méret | 6.8 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Szín | Fehér |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 16 GB |
| Kijelző méret | 6.8 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
487 900 Ft Original price was: 487 900 Ft.439 100 FtCurrent price is: 439 100 Ft.
