További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Szín | Zöld |
| Memória | 8 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Kijelző méret | 6.56 inch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Szín | Zöld |
| Memória | 8 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Kijelző méret | 6.56 inch |
81 300 Ft Original price was: 81 300 Ft.73 200 FtCurrent price is: 73 200 Ft.
