További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 128 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 12 MP |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 11 inch |
| Memória | 12 GB |
| Szín | Csillagfény |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 128 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 12 MP |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 11 inch |
| Memória | 12 GB |
| Szín | Csillagfény |
248 000 Ft – 273 800 Ft
