További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 14.6 inch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 14.6 inch |
444 900 Ft Original price was: 444 900 Ft.400 400 FtCurrent price is: 400 400 Ft.
