További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Szín | Ezüst |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 11 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 12 GB |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Szín | Ezüst |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 11 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 12 GB |
427 600 Ft Original price was: 427 600 Ft.384 800 FtCurrent price is: 384 800 Ft.