További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 13.1 inch |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 13 MP |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 13.1 inch |
306 800 Ft Original price was: 306 800 Ft.276 100 FtCurrent price is: 276 100 Ft.