További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Memória | 3 GB |
| Háttértár | 64 GB |
| Szín | Kék |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 32 MP |
| Kijelző méret | 6.88 inch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Memória | 3 GB |
| Háttértár | 64 GB |
| Szín | Kék |
| Processzor magok száma | 8 |
| Hátlapi kamera felbontás | 32 MP |
| Kijelző méret | 6.88 inch |
29 600 Ft – 34 600 Ft
