További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 108 MP |
| Kijelző méret | 6.6 inch |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 108 MP |
| Kijelző méret | 6.6 inch |
159 400 Ft Original price was: 159 400 Ft.143 500 FtCurrent price is: 143 500 Ft.