További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Memória | 4 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Szín | Zöld |
| Kijelző méret | 6.9 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Memória | 4 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Szín | Zöld |
| Kijelző méret | 6.9 inch |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
52 000 Ft Original price was: 52 000 Ft.46 800 FtCurrent price is: 46 800 Ft.