További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 8 MP |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 11 inch |
| Memória | 6 GB |

| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 8 MP |
| Processzor magok száma | 8 |
| Kijelző méret | 11 inch |
| Memória | 6 GB |
144 900 Ft Original price was: 144 900 Ft.130 400 FtCurrent price is: 130 400 Ft.