További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Szín | Sötétkék |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 512 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 12 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Szín | Sötétkék |
328 800 Ft Original price was: 328 800 Ft.295 900 FtCurrent price is: 295 900 Ft.
