További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Szín | Sötétszürke |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| Háttértár | 256 GB |
| Processzor magok száma | 8 |
| Memória | 8 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| SIM kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Szín | Sötétszürke |
| Hátlapi kamera felbontás | 50 MP |
172 900 Ft – 178 500 Ft
