További információk
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 12 MP |
| Processzor magok száma | 6 |
| Memória | 6 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| Szín | Csillagfény |
| Kártyafüggetlen | Igen |
|---|---|
| Magyar nyelv | Igen |
| SIM kártya típusa | NanoSIM |
| Háttértár | 128 GB |
| Hátlapi kamera felbontás | 12 MP |
| Processzor magok száma | 6 |
| Memória | 6 GB |
| Kijelző méret | 6.7 inch |
| Szín | Csillagfény |
283 600 Ft Original price was: 283 600 Ft.255 200 FtCurrent price is: 255 200 Ft.
